Náš tím

team.jpg

Kto iný by mal prevádzkovať e-shop s detským tovarom ako ľudia, čo milujú a rozumejú deťom, ? :-)

Napriek tomu, že nás všetkých v tíme nespájajú rodinné zväzky, sme jedna veľká súdržná rodina , ktorá sa snaží svoju prácu robiť poctivo, svedomite , slušne a férovo. Pomáhajú nám pri tom hlavne naše dve veľké lásky – láska k deťom a láska k životu. A život, to je radosť . Radosť zo šťastného domova, rodiny, z detí, z úspechov, z práce, ktorá nás napĺňa. A radosť z toho, že vaše deti sa tešia z našich hračiek, že v našich gumákoch majú dovolené behať po kalužiach , že vďaka našim drobnostiam je ich domov plný krásy a pohody :-)

V tíme máme dohromady 9 detí vo veku od 1 do 12 rokov . Rozumieme starostiam aj radostiam rodičov, poznáme potreby aj túžby detí . Naše vlastné ratolesti sú nám najlepšími poradcami a s radosťou testujú kvalitu produktov, ktoré vám v našom obchode ponúkame. Tešíme sa z vašej priazne a robíme všetko pre to, aby vaše deti vyrastali aj vďaka našim produktom v prostredí bezpečia, krásy a radosti.   

OBMEDZENÁ PREVÁDZKA

26.6. – 8.7. DOVOLENKA

V termíne od 17.6. do 26.7. vybavujeme len objednávky na tovar, ktorý je SKLADOM.

V prípade objednania tovaru, ktorý nie je momentálne na sklade, bude tento odoslaný až v termínoch od 10.7.2019. Pri objednávkach nad 20 eur poštovné uhradíme za Vás. O stave objednávky Vás budeme priebežne informovať.

PRESNÝ TERMÍN DODANIA

Vám oznámime mailom najneskôr do 24 hodín od prijatia Vašej objednávky

Ďakujeme za Vaše pochopenie.