V termíne 17-24.1.2022 je náš eshop mimo prevádzky. Všetky vaše objednávky budú vybavované od 25.1.2022.

Poštovné a doprava

Cena dopravy sa odvíja od hodnoty objednávky a platí na území SR, do zahraničia tovar momentálne nezasielame. Od hodnoty objednávky 60,- eur máte dopravu zdarma.

Slovenská pošta - balík na adresu         4,50 eur
Pokiaľ Vás nezastihneme, príde Vám SMS avízo, že Vám balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete aj telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa Vám zásielka ukladá na pošte po dobu 10 dní. 
 
Kuriér GLS                                                 3,50 eur
Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS. Vopred budete kontaktovaní e-mailom aj SMS, aby ste sa mohli dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý Vám vyhovuje najviac.
 
 

Bezpečné platenie

V našom internetovom obchode je možné využívať tieto spôsoby platieb:

  •  Platba vopred na náš účet v ČSOB a.s.

Pokiaľ si želáte zaplatiť za tovar prevodom z vášho účtu, zvoľte si prosím v objednávke možnosť " platba prevodom z účtu ", pričom Vám obratom príde mail s platobnými instrukciami.
IBAN: SK44 7500 0000 0040 2779 8057
BIC – SWIFT kód: CEKOSKBX
variabilný symbol: (číslo Vašej objednávky)

Ak odosielate platbu z ČSOB a.s., máme ju na účte pripísanú ešte v ten istý deň. Pri prevode peňazí z inej banky trvá pripísanie vašej platby na náš účet 1 – 2 pracovné dni. Pokiaľ tovar súrne potrebujete, zvoľte radšej spôsob platby platobnou kartou alebo na dobierku.

 

  •  Dobierka - Platba pri prevzatí tovaru

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí tovaru, v závislosti na spôsobe doručenia, a to:

  • do rúk dopravcu kuriérskej spoločnosti
  • pracovníkovi na pošte

V prípade dobierky sa účtuje poplatok  1,50 eur.

 

  • Platba kartou online (VISA/MasterCard/Maestro)

Rýchly a jednoduchý spôsob.  Po odoslaní objednávky Vás systém vyzve zadať požadované údaje karty, služba umožňuje prijať platbu z takmer každej platobnej karty z celého sveta. Platíte prostredníctvom overenej a bezpečnej platobnej brány Global Payments.