Milí naši zákazníci, momentálne z technických dôvodov nie je možné prijímať objednávky. Za pochopenie ďakujeme.

Poštovné a doprava

Cena dopravy sa odvíja od hodnoty objednávky a platí na území SR, do zahraničia tovar momentálne nezasielame. Od hodnoty objednávky 60,- eur máte dopravu zdarma.

Slovenská pošta - balík na adresu         3,50 eur
Pokiaľ Vás nezastihneme, príde Vám SMS avízo, že Vám balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete aj telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa Vám zásielka ukladá na pošte po dobu 10 dní. 
 
Kuriér GLS                                                 3,50 eur
Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS. Vopred budete kontaktovaní e-mailom aj SMS, aby ste sa mohli dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý Vám vyhovuje najviac.
 
 

Bezpečné platenie

V našom internetovom obchode je možné využívať tieto spôsoby platieb:

  •  Platba vopred na náš účet v ČSOB a.s.

Pokiaľ si želáte zaplatiť za tovar prevodom z vášho účtu, zvoľte si prosím v objednávke možnosť " platba prevodom z účtu ", pričom Vám obratom príde mail s platobnými instrukciami.
IBAN: 
BIC – SWIFT kód: 
variabilný symbol: (číslo Vašej objednávky)

Ak odosielate platbu z ČSOB a.s., máme ju na účte pripísanú ešte v ten istý deň. Pri prevode peňazí z inej banky trvá pripísanie vašej platby na náš účet 1 – 2 pracovné dni. Pokiaľ tovar súrne potrebujete, zvoľte radšej spôsob platby platobnou kartou alebo na dobierku.

 

  •  Dobierka - Platba pri prevzatí tovaru

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí tovaru, v závislosti na spôsobe doručenia, a to:

  • do rúk dopravcu kuriérskej spoločnosti
  • pracovníkovi na pošte

V prípade dobierky sa účtuje poplatok  1,50 eur.

 

  • Platba kartou online (VISA/MasterCard/Maestro)

Rýchly a jednoduchý spôsob.  Po odoslaní objednávky Vás systém vyzve zadať požadované údaje karty, služba umožňuje prijať platbu z takmer každej platobnej karty z celého sveta. Platíte prostredníctvom overenej a bezpečnej platobnej brány Global Payments.

 
 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie