Časté otázky

1. Obdržím potvrdenie objednávky?

Áno. Potom, čo bola Vaša objednávka odoslaná a prijatá,  obdržíte potvrdenie objednávky. V prípade, že potvrdenie neobdržíte, je možné, že objednávka neprebehla vôbec alebo ste zadali chybnú emailovú adresu. Preto Vás prosíme o riadne prekontrolovanie Vami zadaných kontaktných údajov pri vyplňovaní objednávky.

2. Budete ma informovať o vyexpedovaní mojej objednávky?

Áno. O každej zmene stavu Vašej objednávky budete informovaný e-mailom. V prípade, že bude Vaša objednávka rozdelená do viacerých balíčkov, budeme Vás o tom v emaile informovať. Môže sa stať, že balíky s Vašou objednávkou budú doručené v rôzne dni. Cena za dopravu sa nemení.

3. Môžem zmeniť objednávku po jej odoslaní?

Ak si želáte objednávku upraviť, kontaktujte nás čo najskôr buď telefonicky na čísle 0951 024 901 alebo mailom na amkotoys@amkotoys.eu

4. Môžem spojiť viacero objednávok do jednej?

Áno, bez problémov. Uveďte túto požiadavku do poznámky a Vaše objednávky budú zlúčené podľa Vášho želania.

5. Môžem objednávku stornovať?

O storno objednávky môžete požiadať mailom na adrese amkotoys@amkotoys.eu  do 24 hodín od objednania, nie však už v čase, keď bolo zaslané potvrdenie o expedícii tovaru. Do emailu uvádzajte, prosím, číslo Vašej objednávky a požiadavku o storno objednávky. Storno objednávky je platné až po emailovom potvrdení stornovania naším zákazníckym servisom.

6. Ako dlho trvá dodanie tovaru?

Objednaný tovar bude odovzdaný dopravcovi do 2 pracovných dní od obdržania objednávky v prípade platby kartou či na dobierku, alebo po pripísaní platby na účet v prípade platby prevodom. Dodanie k Vám domov trvá obvykle 2-3 pracovné dni.

7. Zasielate tovar i do zahraničia?

Tovar z e-shopu do iných krajín momentálne nezasielame.