O spoločnosti

O nás
Eshop Amkotoys vznikol v roku 2010 ako rodinný obchod v Rakúsku a odtiaľ rozšíril svoje pôsobenie na Slovensko. Po desiatich rokoch zmenil obchod svoju právnu formu i majiteľa, ale z väčšej časti zostal verný svojmu pôvodnému sortimentu a i naďalej sa ako Amkotoys zameriavame predovšetkým na kvalitné a certifikované detské oblečenie a obuv. Sme výhradným dovozcom nemeckej firmy PLAYSHOES a ponúkame Vám všetky krásne, kvalitné a obľúbené kúsky z ich produkcie, či už do Vašej predajne formou veľkoobchodu alebo priamo ku Vám domov. Máme radosť z toho, že Vaše deti prežívajú hravé a veselé detstvo v spojitosti s prírodou, že v našich gumákoch majú dovolené behať po kalužiach a v našich outdoor veciach spoznávajú a objavujú svet. Tešíme sa z Vašej priazne a robíme všetko pre to, aby Vaše deti vyrastali aj vďaka našim produktom vo svete lásky, hravej pohody a dobrodružstiev.
 
 

 

 

Kontakty

 

AMKOTOYS, s.r.o.
Gorazdova 4202/7, prevádzka Doležalova 4
949 01 Nitra
Slovensko
IČO: 52 713 059
DIČ: 2121109001
IČ DPH: SK2121109001

Číslo účtu:
IBAN: SK44 7500 0000 0040 2779 8057
BIC kód/SWIFT: CEKOSKBX
Prevádzkovateľ je zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, odd.: Sro, vložka číslo 50709/N

Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj:
Staničná 9, P. O. BOX 49A, 950 50  Nitra 1  
Odbor výkonu dozoru
tel. č. 037/772 02 16 
fax č. 037/772 00 24

Veľkoobchod
 

Vážení obchodní priatelia,   

dovoľujeme si vám krátko predstaviť nemeckú firmu Playshoes, ktorej sme hlavným partnerom  pre Slovenskú republiku.

Firma Playshoes ® sidli v nemeckom Albstadte a ponúka široký sortiment výrobkov pre deti. Značka Playshoes ® je synonymom vysoko kvalitných , pohodlných a módnych výrobkov pre deti s vyváženým pomerom medzi cenou a kvalitou. Filozofia firmy Playshoes je založená na spĺňaní stále rastúcich nárokov na kvalitu, moderný dizajn a bezpečnosť výrobkov, čo sa prejavuje aj v pohodlí, ktoré ocenia deti pri nosení odevu či obuvi značky Playshoes. K dosiahnutiu týchto cieľov sú všetky modely navrhované a preskúšané kvalifikovanými odevnými inžiniermi a technikmi. Používané materiály spĺňajú najnáročnejšie kritériá na kvalitu, nezávadnosť, samozrejme neobsahujú AZO-farbivá, kovové časti, putka a uzávery sú bez obsahu niklu. Súčasťou odevu na leto je aj ochrana pred nežiadúcim slnečným žiarením - UV ochrana 801. Odev do dažďa má zvárané nepriepustné švy, je ušitý z certifikovaného materiálu s nepriepustnou polyuretánovou vrstvou. Gumáčky z väčšej časti pozostávajú z prírodného kaučuku. Odev a obuv na leto k vode a do dažďa tvorí veľkú časť produkcie firmy Playshoes. Okrem toho ale v ponuke tejto firmy nájdete baby-topánočky, papučky, ponožky a pančuchy, pomôcky na ochranu detského kočíka pred slnkom aj dažďom, podbradníky, potreby pre bábätká, hračky, hracie deky a ďalšie výrobky.

V júni 2015 sa stala firma Playshoes aj majiteľom autorských práv  a kolekcie detského oblečenia úspešnej nemeckej značky Schnitzler. Firmu Schnitzler založil už v roku 1923 Eugen Schnitzler  spolu so svojim partnerom Jakobom  Weberom. Po čiastočnej stagnácii firmy počas vojny sa po roku 1945 Schnitzler opäť postavil na nohy a postupne prepracoval k špičke nemeckých firiem vo svojom  odbore.

Svoje výrobky firma Playshoes expanduje do celej Európy aj do zámoria, sú u zákazníkov veľmi žiadané a obľúbené.

Máte záujem predávať výrobky Playshoes vo Vašom vlastnom kamennom či internetovom obchode? Zašleme Vám veľkoobchodnú ponuku. Stačí kontaktovať nás na adrese
amkotoys@amkotoys.eu

alebo telefonicky 

Telefón: +421 905 204406