PLAYSHOES Pláštenka na kočík pre dvojičky

Kód: 448962
Značka: Playshoes
€9,42
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021
Pláštenka na kočík od kvalitného nemeckého výrobcu PLAYSHOES - ochrana proti dažďu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pláštenka na kočík od kvalitného nemeckého výrobcu PLAYSHOES

veľký vetrací otvor
zapínanie na suchý zips
odolný voči roztrhnutiu a odolný voči opotrebovaniu
odolné voči teplu a chladu
rýchlo pripravené na použitie

S touto ochranou proti vlhkosti môžete pomôcť svojmu miláčikovi ľahko sa chrániť pred chladom a dažďom! Veľký vetrací otvor zaručuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a priamy kontakt s dieťaťom. Môžete mu dať cumlík alebo hračku bez toho, aby ste museli odstrániť dažďovú krytinu. Vďaka elastickému pásiku pláštenku nepodfúkne vietor a stále bude držať na kočíku. Okno s priamym kontaktom možno uzavrieť pomocou suchého zipsu. V záujme zdravia vašich detí je film bez PVC.

100 % EVA (Ethylenvynilacetat)

_logo_playshoes

Playshoes® znamená kvalitné detské oblečenieFirma Playshoes® sidli v nemeckom Albstadte a ponúka široký sortiment výrobkov pre deti. Značka Playshoes ® je synonymom vysoko kvalitných, pohodlných a módnych výrobkov pre deti s vyváženým pomerom medzi cenou a kvalitou. Filozofia firmy Playshoes je založená na spĺňaní stále rastúcich nárokov na kvalitu, moderný dizajn a bezpečnosť výrobkov, čo sa prejavuje aj v pohodlí, ktoré ocenia deti pri nosení odevu či obuvi značky Playshoes. K dosiahnutiu týchto cieľov sú všetky modely navrhované a preskúšané kvalifikovanými odevnými inžiniermi a technikmi. Používané materiály spĺňajú najnáročnejšie kritériá na kvalitu, nezávadnosť, samozrejme neobsahujú AZO-farbivá, kovové časti, putka a uzávery sú bez obsahu niklu. Súčasťou odevu na leto je aj ochrana pred nežiadúcim slnečným žiarením - UV ochrana 801. Odev do dažďa má zvárané nepriepustné švy, je ušitý z certifikovaného materiálu s nepriepustnou polyuretánovou vrstvou. Detské gumáky z väčšej časti pozostávajú z prírodného kaučuku. Odev a obuv na leto k vode a do dažďa tvorí veľkú časť produkcie firmy Playshoes. Okrem toho ale v ponuke tejto firmy nájdete baby-topánočky, papučky, ponožky a pančuchy, pomôcky na ochranu detského kočíka pred slnkom aj dažďom, podbradníky, potreby pre bábätká, hračky, hracie deky a ďalšie výrobky.

V júni 2015 sa stala firma Playshoes aj majiteľom autorských práv  a kolekcie detského oblečenia úspešnej nemeckej značky Schnitzler. Firmu Schnitzler založil už v roku 1923 Eugen Schnitzler  spolu so svojim partnerom Jakobom  Weberom. Po čiastočnej stagnácii firmy počas vojny sa po roku 1945 Schnitzler opäť postavil na nohy a postupne prepracoval k špičke nemeckých firiem vo svojom  odbore.