PLAYSHOES Pláštenka na športový kočík

Kód: 448960
Značka: Playshoes
€7,27
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.10.2021
Pláštenka na kočík od kvalitného nemeckého výrobcu PLAYSHOES - ochrana proti dažďu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pláštenka na kočík od kvalitného nemeckého výrobcu PLAYSHOES

Univerzálna pláštenka na športové kočíky
Veľký vetrací otvor zaručuje optimálnu cirkuláciu vzduchu
Vďaka elastickému pásiku vhodnému pre všetky obľúbené modely
Odolné voči teplu a chladu
V záujme zdravia vašich detí je film bez PVC
Rýchlo pripravené na použitie
Veľký vetrací otvor zaručuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a priamy kontakt s dieťaťom. Môžete mu dať cumlík alebo hračku bez toho, aby ste museli odstrániť dažďovú krytinu. Vďaka elastickému pásiku je vhodná pre všetky obľúbené modely. Okno s priamym kontaktom môže byť uzavreté suchým zipsom. To chráni dieťa ešte bezpečnejšie v daždi,alebo vetre.

Materiál: 100% EVA (etylénvinylacetát)

_logo_playshoes

Playshoes® znamená kvalitné detské oblečenieFirma Playshoes® sidli v nemeckom Albstadte a ponúka široký sortiment výrobkov pre deti. Značka Playshoes ® je synonymom vysoko kvalitných, pohodlných a módnych výrobkov pre deti s vyváženým pomerom medzi cenou a kvalitou. Filozofia firmy Playshoes je založená na spĺňaní stále rastúcich nárokov na kvalitu, moderný dizajn a bezpečnosť výrobkov, čo sa prejavuje aj v pohodlí, ktoré ocenia deti pri nosení odevu či obuvi značky Playshoes. K dosiahnutiu týchto cieľov sú všetky modely navrhované a preskúšané kvalifikovanými odevnými inžiniermi a technikmi. Používané materiály spĺňajú najnáročnejšie kritériá na kvalitu, nezávadnosť, samozrejme neobsahujú AZO-farbivá, kovové časti, putka a uzávery sú bez obsahu niklu. Súčasťou odevu na leto je aj ochrana pred nežiadúcim slnečným žiarením - UV ochrana 801. Odev do dažďa má zvárané nepriepustné švy, je ušitý z certifikovaného materiálu s nepriepustnou polyuretánovou vrstvou. Detské gumáky z väčšej časti pozostávajú z prírodného kaučuku. Odev a obuv na leto k vode a do dažďa tvorí veľkú časť produkcie firmy Playshoes. Okrem toho ale v ponuke tejto firmy nájdete baby-topánočky, papučky, ponožky a pančuchy, pomôcky na ochranu detského kočíka pred slnkom aj dažďom, podbradníky, potreby pre bábätká, hračky, hracie deky a ďalšie výrobky.

V júni 2015 sa stala firma Playshoes aj majiteľom autorských práv  a kolekcie detského oblečenia úspešnej nemeckej značky Schnitzler. Firmu Schnitzler založil už v roku 1923 Eugen Schnitzler  spolu so svojim partnerom Jakobom  Weberom. Po čiastočnej stagnácii firmy počas vojny sa po roku 1945 Schnitzler opäť postavil na nohy a postupne prepracoval k špičke nemeckých firiem vo svojom  odbore.